Ahsen şahin de. Ferdi Koçal ilkokulu Ailesiz 2Gün

💋🧚🏻‍♀️KISA HİKAYELER…🌷⭐️(Uzunda Olabilir Çaktırma🤫⭐️

 

 

AİLESİZ 2 GÜN…💋💦

 

Sıcak bir gündü… Ailem Dün gece tatil için bir yere gittiler ben evde tektim benle aynı yaşta olan kardeşim bugün arkadaşına gitti annem ile babam ise dediğim gibi bir şey için bu şehirden gittiler. TATİLE DEĞİL… BAŞKA BİR ŞEHİRE…! Evde tektim ve yalnız başımaydım. Korkmuyordum çünkü 2 kedim evimizin içinde idi. Yani kedilerim Shayouni ve Soonie ikisi de kız Shayouni 2 Soonie 3 yaşında aslında Shayouni 1,5 Soonie 2,5 yaşında 💋⭐️. Ve tabikii bende Shayla Soyadım Aloran Yani Ailemin de 10 yaşındayım ve burcum Oğlak (sınavda çıkar 🤫 (!) ) Bu ara kardeşimin adı Soulie kendisi 10 yaşında ve kendisi ikizim olur 😤🙄🌷 Neyse… Şu an evde tekim ve oturma odasında sakince oturmaktayım Soonie odamda ki kedi yatağında Shayouni ise yatağımın üste yatıyordu en son baktığımda çünkü Shayouni’nin yatağı Soulie’nin odasında ki kedi yatağında ama canım Shayouni’m benim KENDİ YATAĞIMDA YATIYORDU ama kalkmış mıdır onu bilmem. Acaba ne yapsam diye düşünürken arkadaşım Mina mesaj attı ve mesajda şöyle yazıyordu: ” Hey! Shayla kanka ne yapıyorsun. Hâlâ evde tek misin?” Bende şöyle yazdım: “Elbette Mina, tabii ki evde tekim ve Soulie de arkadaşına gitti!” Dedim… Dedikten 30 salise de mesaj geldi tamam tamam şaka yapıyorum en fazla 30 saniye yada 60 saniye ( 1 dakika) Mesajında bunu dedi: ” Hmm, peki sizin eve gelsem annem izin vermeyebilir ama belki sormadan gelirim!🤫😙 Ah tamam saçma oldu izin verirse ve sende kabul edersen gelirim Shayla’m!💋🌷😋⭐️” Ben:” Öhöm öhöm öhöm öhö, olur olur tamam sor annene izin verirse hemen gel!😃” Mina:”Tamam.” Neyse ki Mina gelecekti ve evde kedilerle birlikte 4 kişi olacaktık. Şu an kedilerimle beraber 3 kişiyiz Mina gelebilirse 4 kişi olacağız.

 

Ve buda elimin fotoğrafı. “Ding dong, ding dong” A a bu da kim? Kesin Mina geldi ve haber vermeden! “Çıkırt” Ben: Mina aaa! Sana haber vermeden gelme demedim mi? Mina:Ama sana sürpriz yapmak istedim! Yine bozdun şapşik!

 

-Her neyse Mina Çok konuşmadan içeri geç!

-Peki, tamam Shayla.

-Eee başka neler yaptın Shayla?

-Hiç ne yapayım? Öylece kös kös oturuyordum ne olacak?

-Hayırdır bir şey mi oldu Shayla? Normalde telefon,tablet bakar film izler yada dizi izlerdin bazen de kedilerini okşar onlarla oyun oynar video çeker kitap okur resim çizersin yada arkadaşlarınla telefondan konuşursun yada video izlersin ne oldu sana bir şeye moralin mi bozuldu Shayla?

-Mina resmen yaptığım tüm aktivitelerimi söyledin yuh!

-Ben senin en yakın arkadaşlarından biri değil miyim?

-Öylesin de bu kadar söylemene gerek yoktu Mina. Neyse konumuza dönelim.

-Tamam da, zaten sana bir şeye moralin mi bozuldu diye soruyorum?🙄

-Evet Mina, bozuldu. Ailem bizi kardeşimle küçücük yaşta evde tek bırakıyor bu adil değil 1-2 güne gelecekseler bile biz daha 10 yaşında bir çocuğuz ve onlar yetişkin! Öyle değil mi Mina?!😤😡😢Ve evde Kediler ile birlikteyiz biz onları oynatsak hadi bir de mamasını suyunu versek anlarım tamam da kardeşim biz kedilerin tuvaletini bu küçük yaşta mı temizleyeceğiz? Bunu babamın yapması gerekiyor babam evde olmadığında da annem tuvaletini temizliyor mecburen! Normalde biz kardeşimle kedileri oynatırız onlarla oynar bazen tüylerini tarar, Onlarla video izler onları severiz falan. Annem ise mamasını suyunu verir bazen mecburen tuvaletini temizler onu sever . Babamda bakımını yapar tüm bakımlarını bu arada onları sever işi olmadığında kedilerin ihtiyacını alır! Olması gereken bu değil mi Mina!!!??😓😰🤧😫😡😤

-Haklısın Shayla fakat biraz sakin ol!

-Ay tamam Mina neyse gel video yapalım Pinterest’e de atalım sonra film izler Kediler uyumuyorsa onları oynatırız zaten birazdan da Soulie gelir diye düşünüyorum.

-Tamam Shayla, Mina adlı robotunuz emriniz de ve şu an ki emrinizi kabul etti!🙄 Puhahahahaaha!!!!😍😂😂😂😂

-Mina!!! Lütfen böyle şakalar yapmaa!!!

-Ay neyse Shayla tamam hadi ne yapacaksak yapalım!🙃😉❤️

-Peki Mina’m⭐️❤️☺️😘 Mucck

-Mucck😘🥰🤪(bir birlerinin yanaklarından öperler)

Shayla ve Mina güzelce vakit geçiriyor ve eğleniyorlardı!🤩⭐️🎀🌷💋😋

“Ding dong Ding dong Ding dong”

Mina:Kim geldi Aşkitom?🦋⭐️💞🥰

Shayla: Bilmem canım belki Soulie gelmiştir? Bir bakalım mı?🌷🥰

Mina:Tamam!

“Ding dong Ding dong”

Mina:Hadi açsana kanka!?

“Çıkırt”

 

Shayla:Soulie?

Soulie: Kaç saattir niye açmıyorsun Shayla?!😡🙄

Shayla:Peki Kardeşim özür dilerim yetişememiş olabilirim değil mi?😡

Mina:Tamam kızlar,kavga etmeyin!🥰

Soulie: Kesin konuşmaktan açmadı bu!

Mina: Dedi ya kız sana yetişemedim diye!?😒

Shayla:Evet tamam da konuşuyorduk senin geldiğini düşündüm ve yetişemedim tamam uzatmaz mısın Soulie!?

Soulie: Üff! Seninle uğraşamayacağım kardeşim! Bari montumu çıkartayım.

 

 

 

 

ARADAN 2 SAAT GEÇER…🥰

 

 

Saat yaklaşık 18:32’idi akşam yemeği yaklaşıyordu ve Shayla’nın , Soulie’nin bir de Mina’nın karınları çok acıkmıştı. İlk defa tek başlarına akşam yemeğimi yiyeceklerdi?

Bu asla olamazdı çünkü kızların 3 de yemek yapmayı bilmiyorlardı! Şimdi ne olacaktı?Karınları aç bir şekilde mi kalacaklardı? Hayır bu olamazdı! Soulie ve Shayla’nın annesi ve babası bunu hiç düşünmediler mi? Hem Mina da Akşam olduğu için eve gidemezdi annesi çok yorgun olduğu için alamazdı. Şimdi Mina kendi evine gidemeyecek hemde başka birisinin yani arkadaşının evinde arkadaşının annesi yani yemek hazırlayacak biri olmadan aç kalacaktı! Ve aynı şekilde evin sahipleri yani arkadaşları da aç kalacaktı! Bu nasıl olurdu?! Mina hemen atıldı:Kızlar benim eve gitmem gerekiyor ama maalesef gidemiyorum annem bana gitme demişti! Ama bende ısrar ettim ve kısa sürede geldim buraya şimdi akşam oldu hava da çok soğuk ve montum da o kadar kalın değil! Ve karnım çok acıktı bir de annem kendin gelirsin dedi ama kendim gidemiyorum işte! Ve siz ne yapacaksınız karnınız acıkmadı mı? Yemek varsa belki beraber yerdik tabii siz isterseniz ama yoktur değil mi? Dedi. Shayla: Ya kızım kalsaydın hem sizin ev yani villa şurda büyük uzun çok güzel meyvelerin olduğu bahçe gibi yerden gidersin hem daha sıcak ama şu an havayı bilmiyorum ve büyük ihtimalden annem yemek bırakmamıştır… Kedilerin tuvaletlerini babamla unuttuğu gibi!!😒.Dedi. Soulie:Evet istiyorsan gitme gideceksen o bahçe gibi yerden git hem zaten oralar biraz daha sıcak zaten genellikle o yolu kullanırız ya! Hem bir bakalım annem yemek bırakmış mı yoksa hepimiz beraber sizin eve gideriz olmaz mı?! Dedi. Mina:Öff anlıyorum ama eve gitmezsem annem kızabilir!

Soulie: Annenin yaptığı da bir saçma anneni kötülemiyorum fakat o zaman göndermeyebilirdi yani sana da gelme demiyorum ama işte… Neyse. Dedi.

Mina: Soulie o söylediğin şeyler bu anlama kaçıyor biraz sanki he??!!

Shayla: Mina kötü anlamda söylemedi. Yani öyle gibi ama tamam bir daha yapmaz!

Mina: İyi o zaman!😡

Soulie: Ay bir şey demedim her neyse yemek var mı bir bakalım.

Yemek var mı diye bakarlar

Shayla: Aaa yokmuş Mina of yaa!

Soulie: Üzülme Mina zaten sen eve gidip yiyebilirsin belki ama biz hiç yiyemeyeceğiz 😐

Mina:Bu çok üzücü iyi o zaman montlarınızı giyin de hatta durun bir anneme sorayım da eğer izin verirse montlarınızı giyersiniz ben de dahil,sonra bizim eve gider yemek yer dönersiniz hem… Neyseee😃

Soulie:Hiç değilse yemek yiyebileceğiz ama annen izin verirse tabii… Bir de izin vermezse biz o zaman ne yapacağız Shayla? Dedi.

Shayla:Hiç bilemiyorum canım kardeşim neyse Mina bir annesine sorsun ondan sonra. Hee! Mina zaten Ramazan’da değil miyiz? İftara gelmiş oluruz neyse bir annene sor Mina’m😋

Mina: İyi iyi,olur hemde çok güzel!👍

Soulie:Sen dalga geçmiyorsun değil mi Mina?!

Mina: Yani onun gibi oldu ama ben Shayla’nın dediği gibi isterdim.He Shayla ve Soulie, Sonly Teyze size hiç mi yemek bırakmayı düşünmedi ve Soowin Amca da hiç mi kedilerin yani Shayouni ile Soonie’nin tuvaletini düşünmediler? Dedi.

Soulie: E Mina sen de bizim ailemizi kötülüyorsun o dediğin şeyler ailemizi birazcık kötülemeye kaçıyor! Allah Allah yaa!😤😒⭐️

Shayla:Tamam kızlar bir daha kimse aile kötüleme konusu açmıyor tamam mı?Mina sende artık Miasoo Teyzeyi ara artık!

Mina:Tamam. (Annesini arar)

“Dıt dıt dıt” “Aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor lütfen tekrar deneyiniz”

Mina: Açmadı,sanırım başkası ile konuşuyor.

Soulie:Ay çok acıktık yaaa! Bu kadar bekledik şu an saat: 20:15 ve herkes iftarını açtı bile ezan okundu ya annen kabul etmezse iftar açıldı diye!

Mina:Merak etme o zaman bizde direk sormadan gideriz olur mu?😇👍

Shayla:Ama Mina bu olmaz ki?!🙅🏻‍♀️🤷🏻‍♀️😱🧐⭐️

Mina: Olur olur hadi montlarınızı giyin tuvaletlerinizi yapın gidelim!😋⭐️🥰

Soulie:Peki iyi o zaman!😄🌷💋Muahh mucck🎀⭐️🥰😋🌷💋🦋🤩😘

Shayla: Peki tamam 😋⭐️🦋🌷💋 Muaah Muckk😘💋

Mina: Tamam kızlar tamam😘💋🥰⭐️ hadi tuvaletiniz varsa gidin montlarınızı giyin ve 3 kız bir şekilde bizim eve gidelim!🤩

3 kız montlarını giyip tuvaletlerini yaptıktan sonra Mina’ların evine gittiler.

“DİNG DONG DİNG DONG” “Çıkırt” Miasoo Hanım kapıyı açar ve şaşırır

Miasoo Hanım: A a burda neler oluyor?! Mina annecim misafirimiz mi vardı?

Mina: Anne Sonly Teyze ve Soowin Amca yani Shayla ve Soulie’nin anneleri ve babaları bir şey için şehir dışına gitmişler Ablaları Karina Sana Abla da yokmuş o yüzden evlerinde yemek yokmuş bizde iftara gelecektik ama geç kaldık 😔.

Miasoo Hanım: İyi geçin hadi yemekte Yayla çorbası Spagetti ve yoğurt var Shayla ve Soulie siz sever misiniz kızlar?

Shayla ve Soulie: Evet severiz.

Miasoo Hanım: İyi sevindim 😊

Miasoo Hanım çocuklara yemek koydu ve çocuklarda yemeklerini yediler. Daha sonra biraz Mina’nın odasın da eğlendiler. 1,5 saat geçmişti aradan ve saat 21:43’tü. Shayla: Mina biz artık kalkalım çok geç oldu saat 10’a geliyor. Hadi Soulie gidelim geç saatte insanlar rahatsız olmasınlar gel hadi gel.

Mina: Otursaydınız kanka? Ne oldu ?

Shayla: Yok kanka biz kalkalım annen sağ olsun bizi doyurdu tatlı ve çerez de verdi annene de sana da çok teşekkür ederiz!⭐️😘☺️

Mina: Ama birazdan yatacaksınız nasıl yatacaksınız korkmayacak mısınız?

Shayla: Yok Karina ablam gelecek gece 11:00 yada gece 11:30’da gelir.Sen merak etme.

Mina: O gelene kadar oturun işte arar seni ablan gelince.

Shayla:Ablam buraya geldiğimi bilmiyor.

Mina: Söylemeyecek misin?

Shayla: Hayır yarın söyleyeceğim biz eve geçiyoruz hadi bay 👋🏻

Soulie: Aynen biz kalkalım saat gece 21:56 gidelim biz ablam gelmeden.

Mina:İyi o zaman hadi geçireyim sizi.

Shayla ve Soulie Mina’ların evinden giderler ve evlerine gelirler.

Shayla: Hadi Soulie kardeşim, pijamalarımızı giyelim sonra ablam gelene kadar film izler minnak bir pijama partisi yapar ablam gelince de uyuruz,tamam mı?⭐️💋

Soulie:Tamam Shayouni ile Soonie’yi de alalım öyle yapalım!🤩⭐️💋

Shayla: Tamam! Olur!🌷😘

Shayla ve Soulie film açıp pijamalarını giyip pijama partisi yaparlar saat gece 23:34’tür ve Ablaları Karina kapı zilini çalar. “Ding dong Ding dong” Kapıyı açarlar.

Karina: Kızlar ne yapıyorsunuz? Pijama partisi falan mı?🥰😘💋🌹

Shayla:Evet ablişş! 💋🌷⭐️

Karina: İyi o zaman ama şimdi geç oldu yatın hadi Best Kızlar!💋

Soulie: Abla 00:00’a kadar daha duralım lütfen💋☺️

Karina: Kızlar sizi kırmak istemiyorum ama lütfen yataklarınıza geçin hadi! 🎀

Shayla: Tamam abla ya!

Soulie: İyi tamam

Etrafı toplar ve yatarlar…

 

 

 

 

2 BÖLÜM…💋⭐️

 

17 MART PAZAR…💋⭐️

 

Sabah saat 11:10’du Shayla erkenden kalmıştı çünkü Shayla 10:02’de kalkmıştı

Soulie ve ablaları Karina Sana uyuyordu. Shayla ne yapsa diye düşünürken…Sizce ne yapsam? Bir anda Soulie’nin çığlık içinde bağırdı! Odası da baya büyük e evleride koskocaman yani villa e tabiki Soulie’nin çığlık sesleri yankılandı. Ablaları Karina Sana Soulie’nin çığlık seslerini duydu. Ve Karina ile Shayla hemen ayağa kalktılar ve Soulie’nin odasına gittiler. Soulie korkmuş bir şekilde etrafa bakıyor bir yandan da ablam ile bize bakıyordu. (Bazen Shayla’nın konuşması bazen yazarın konuşması)

Karina🎀: Ne oldu Soulie ne oldu neden çığlık attın???!!!!!😱🥺😧 Soulie⭐️:Abla bir anda küçük kısa bir kâbus gördüm ve çok korktum!!😧🥺😓

Karina🎀:Bir şey olmaz ablacım! Beni de korkuttun!😢

Shayla💋🌷:Merak etme kardeşim bir şey yok!😘💋⭐️

Soulie⭐️:Tamam yok bir şey zaten bu kâbusu görmesem uyanacaktım galiba🥺😘🌷.

Karina: Tamam kızlar hadi elinizi yüzünüzü yıkayın bakım yapın küçük olsun ama, sonra size sürprizim var!🤩💋🥥

Soulie: Yaşasın!🤩

Shayla: Yeyy🥰😘💋!

Herkes giyinip bakımını yaptıktan sonra Soulie, Shayla ve Karina Sana hep birlikte çok güzel mi güzel bir AVM’ye geldiler AVM’nin adı SHOCİVA AVM’ydi

Çok büyük ve çok güzel zengin AVM’si idi.

Shayla:Abla bu AVM’yi biliyorum buranın adı SHOCİVA AVM!

Karina: Evet yeni açıldı burası çok güzel sularla dolu koskocaman bir AVM!

Karina: Evet size sürprizim buydu burda kahvaltı edip akşama kadar gezeriz! Sadece burda değil başka yerlerde de gezeriz isterseniz! Gece de pijama partisi yapar yatarız öyle değil mi kızlar?!😊

Soulie ve Shayla🌹⭐️:Evettt🤩🥰😘🎀🌷🤣!!!!!!!

 

 

DEVAM EDECEK!

 

Shayla , Soulie ve Karina Sana AVM’nin 3. Katına çıktılar

yani yemek katına. Orada çok güzel büyük bir sabah yemeği lokantası vardı adıda MY WHAENNE RESTORAN’dı. Resmen herkes oradaydı! Bu arada Karina 16 yaşında olduğu için istediği yere gidebiliyordu. Zaten Soulie ile ikiz olduğumuz için ikimizde aynı yaşta oluyoruz ve size kaç yaşında olduğumuzu söylemiştim. Sonra ablam bize ney istediğimizi sordu bizde büyük lüks bir kahvaltı söyledik yani Soulie ve bana yetecek kadar ablamda biraz daha büyüğünü söyledi. Ayrıca ben Kore yemekleri tarzı bir şeylerde söyledim Karina ablam da, aynı şekilde Soulie’de . Yemeklerimizi yedik ve çok güzel Kore bakım veya makyaj mağazasına geldik. 3 kız o bakım mağazasından bir şeyler aldık ve çıktık ben ve Soulie Kore tarzı şeyleri veya Koreliler’i sevdiğimiz için Kore kırtasiyesine daha doğrusu Kore dükkanına geldik. Çok güzel şeyler aldık ve biraz içecek içip eve geldik.

Soulie: Abla bence çok güzel gezdik! Sen ne düşünüyorsun Shayla?

Ben: Evet, gerçekten çok güzel geçti.

Karina:Evet Kızlar çok güzel geçti. Hadi saat 21:58 pijamalarımızı giyelim sonra pijama partisi yapıp yatalım. Zaten yarın annemler geliyor.

Soulie:Yaşasın yarın annemle, babam geliyor! Yehuuu!!

Ben:Yaşasın!🥰

Ben, Soulie ve ablam pijamalarımızı giydik.Pijama partisi yapıp yattık.

08:42 AM (SABAH SAAT 08:42)

Ben:Heuuumm! 🤭🤧Ahh! Saat kaç? Annemler geldi mii?!? Neyse bari tuvalete gideyim. Soulie: Heuuuvvm!🤭🤧Shayla ne ses yapıyorsun!Öff saat 09:00’a geliyor sen beni erkenden uyandırıyorsun! Bu adil değil!

Shayla: Ya sen delirdin mi Soulie? Kapı açılma sesine uyanıyorsan!

Soulie: Ay tamam neyse annemler geldi mi?

Shayla: Sence? Soulie:Ay neyse!

SAAT SABAH 10:32

“DİNG DONG DİNG DONG”

Soulie:Aaaaa annemler geldi yehuuu!!

Ben:Yaşasınnnn!!

“Çıkırt” Karina:Aaa annecim ve babacım hoş geldiniz!🤗

Sonly Hanım: Hoş buldum (k) kızlarım (ız)

Soowin Bey: Hey çocuklar biz yokken ne yaptınız bakalım?

Derken bizim gülüş mülüş geçerken babamıza ve annemize yaşadıklarımızı anlattık onlar kendi hatalarını kabul ederek bizden özür dilediler.

Daha sonra annemler eşyalarını yerleştirdiklerinden hemen sonra annem bize kahvaltı hazırladı ve bizde güle güle, afiyetle yedik. Annemler geldiği için mutluyduk biz onlara tüm yaşadıklarımızı anlattık onlarda bize oradaki tüm mutlu anlarını anlattılar. Hatta bize çok güzel hediyeler almışlardı bir sürü aksesuar bir sürü kıyafet bir sürü photocard ve poster almışlardı. Ve hatta ama hatta kedilere bile almışlar ve birde Soulie ve bana Telefon almışlar.Karina ablama is telefonun pro maksını almışlardı. O günün mutluluğuyla günümü geçirdim…

 

 

SON

 

 

 

 

 

 

AHSEN ŞAHİN…

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir