Öğrenci Ürünlerini Nasıl Paylaşabilirsiniz

Üye olan öğretmenlerimiz,

SÖZLÜ ANLATIM; Öykü/ Masal, Şiir, Deneme , Gezi Yazısı/ Anı, Tiyatro/ Senaryo, Kitap/ Tiyatro/ Film Anlatımı, Diğer Sözlü İfadeler

Sekmelerine öğrencilerinin bu sekmelere ait en fazla iki dakika  olacak şekilde çekilmiş ve her hangi bir youtube yüklemesi haline getirilmiş videosunun linkini paylaşım bölümüne yapıştararak (sadece video görünür,kaynak kanal gözükmez) , başlık kısmına da paylaşımın ve paylaşan öğrencinin, okulunun adını,  yazarak, yan bölümden kategorisini seçip gönderebilecekler.

Adminlerimiz tarafından incelenen videolar, sakınca görülmediği takdirde sitemizle yayımlanacaktır.

 

YAZILI ANLATIM; Öykü/ Masal, Şiir, Deneme, Gezi Yazısı/ Anı, Tiyatro/ Senaryo, Kitap/ Tiyatro/ Film Eleştirisi, Diğer Yazılı Eserler

Sekmelerine öğrencilerinin bu başlıklara ait yazılı eserlerini yükleyip başlık kısmına paylaşımın ve paylaşan öğrencinin, okulunun adını,  yazarak, yan bölümden kategorisini seçip gönderebilecekler.

Adminlerimiz tarafından incelenen yazılı eserler , sakınca görülmediği takdirde sitemizle yayımlanacaktır.

 

GÖRSEL ANLATIM; Resim, Tasarım, Karikatür, Diğer Görsel Eserler

Sekmelerine öğrencilerinin bu başlıklara ait görsellerini yükleyip başlık kısmına paylaşımın ve paylaşan öğrencinin, okulunun adını,  yazarak, yan bölümden kategorisini seçip gönderebilecekler.

Adminlerimiz tarafından incelenen görseller, sakınca görülmediği takdirde sitemizle yayımlanacaktır.

 

Öğretmenlerimiz ders içeriklerinde sözlü ve yazılı sınavlarda ortaya çıkan yayımlanmaya değer tüm eserleri veli izni alarak yükleyebilirler.

 

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir